Zespół

 

dr Katarzyna Świerczewska-Pietras

Dyrektor zarządzająca.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Pracę zawodową rozpoczynała w mediach, w tym m.in. w telewizji TVN oraz instytucjach finansowych. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w administracji samorządowej. W latach 2007-2009 była kierownikiem Referatu ds. Rewitalizacji Urzędu Miasta Krakowa.

Wykładowca akademicki. Autorka licznych publikacji związanych m.in. z zarządzaniem i rozwojem przedsiębiorczości.

lek. dent. Grzegorz Pietras M.Sc.

 

 

Master of Science II stopnia protetyki – tytuł i ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie w Sienie pod kierownictwem profesora Marco Ferrariego.

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zawodowe doświadczenie zdobywał w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie, w którym rozpoczął specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Jest właścicielem oraz lekarzem prowadzącym Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej.
Dziedziny, które pasjonują go najbardziej to endodoncja mikroskopowa i stomatologia estetyczna, stąd też większość jego specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Szczególną wagę przywiązuje do nowoczesnych technologii i ich praktycznego zastosowania, w tworzeniu prac spełniających Państwa najwyższe wymagania.

Od 2009 roku wykonuje leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.

W 2013 roku obronił pracę dyplomową z zakresu protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Sienie (Włochy) i uzyskał tytuł Master in Prosthodontics.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

lek. dent. Paweł Sawicki

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiadacz Certyfikatu Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej, nadanego przez Kapitułę ds. Umiejętności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI, którego jest członkiem.

W trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej oraz studiów doktoranckich w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Bierze udział w warsztatach i konferencjach dotyczących minimalnie inwazyjnej chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz periodontologii. Jego szczególną pasją są zabiegi chirurgiczne (m.in. usuwanie zębów zatrzymanych), implantologiczne oraz regeneracja tkanki kostnej. W swoich zabiegach z powodzeniem stosuje elementy stomatologii regeneracyjnej – PRF, czyli naturalną i bezpieczną metodę wykorzystującą osocze bogatopłytkowe z krwi własnej pacjenta.

Członek rady programowej czasopisma „Forum Stomatologii Praktycznej”. Autor artykułów w czasopismach takich jak „the implants”, „Twój Przegląd stomatologiczny” oraz „Forum stomatologii praktycznej”.